KONTAKT Z FIRMĄ

 

32-800 Brzesko, ul. Przemysłowa 2

 

tel. 14 66 308 60

 

fax. 14 66 308 66

 

e-mail: biuro@indycze-piskleta.pl

 

 

 

 

Licznik wyświetleń

 

 

Mając na uwadze nawiązanie współpracy z nowymi odbiorcami piskląt indyczych jednodniowych jak również zaspokojenie Państwa potrzeb w tym zakresie, przedstawiamy poniżej naszą ofertę i pozostajemy otwarci, na wszelkiego rodzaju potrzeby, wymogi, usprawnienia i uwagi każdego z naszych klientów.

 

Od wielu lat lężymy tylko pisklęta indycze, według najnowszych technologii w aparatach lęgowych i klujnikowych belgijskiej firmy PETERSIME, ciągle powiększając i modernizując park maszynowy.

 

Gwarantujemy Państwu jednorodność materiału genetycznego, bazując na jajach importowanych z Francji, lub z Polski, z uznanych na światowym rynku ferm zarodowych.

 

Preferujemy przede wszystkim pisklęta indycze rasy BIG 6, HYBRID CONVERTER ale posiadamy również w naszej ofercie handlowej rasę B.U.T. 10 oraz BRONZE 708.

 

Pisklęta po wylężeniu są seksowane przez profesjonalistów w tym zakresie, sprowadzonych specjalnie pod potrzeby naszej wylęgarni z Korei Południowej.

 

Świadczymy na życzenie, usługę obcinania dziobków u nas w zakładzie.

 

Dysponujemy specjalistycznym własnym transportem do przewozu piskląt, dowieziemy więc każdą ilość w wyznaczone miejsce i na umówioną datę i godzinę.

 

Wylęgi prowadzimy przez cały rok; dwa razy w tygodniu, jednorazowo możemy wylężyć i dostarczyć 42 tys. szt. piskląt (mix).

 

Serwisy zootechniczne do wstawień piskląt, stanowią doświadczeni lekarze weterynarii ze specjalnością w hodowli drobiu, którzy świadczą swoje usługi na zasadzie firm współpracujących.

 

Zachęcamy więc, do zawarcia długoterminowych umów oraz poważnego rozważenia naszej oferty i liczymy, że również warunki płacowe i ceny spowodują zadowolenie Państwa ze współpracy z nami.

 

 

W celu ułatwienia Państwu wyboru, poniżej przedstawiamy zestawienie wybranych parametrów hodowlanych dla oferowanych ras.

 

 

Dane zaczerpnięte ze strony: Aviagen Turkeys     Dane aktualne na dzień: 05.03.2013r.

 

 

 

Dane zaczerpnięte ze strony: Hendrix Genetics Company     Dane aktualne na dzień: 05.03.2013r.

 

 

 

Dane zaczerpnięte ze strony: Aviagen Turkeys     Dane aktualne na dzień: 05.03.2013r.

 

 

 

Dane zaczerpnięte ze strony: Hendrix Genetics Company     Dane aktualne na dzień: 05.03.2013r.