KONTAKT Z FIRMĄ

 

32-800 Brzesko, ul. Przemysłowa 2

 

tel. 14 66 308 60

 

fax. 14 66 308 66

 

e-mail: biuro@indycze-piskleta.pl

 

 

 

 

Licznik wyświetleń

 

 

Wylęgarnia Indyków w Brzesku

 

Wylęgarnia Indyków w Brzesku, której właścicielem i prezesem jest pan mgr inż. Marek Górski, to zakład z wieloletnim doświadczeniem w produkcji drobiu. Od kilku lat z powodzeniem zajmuje się tylko produkcją indyka. Zakład został wybudowany na początku lat 70-tych ubiegłego stulecia. Od początków jego istnienia kierownictwo nad działalnością zakładu z ramienia ówczesnych Zakładów Jajczarsko-Drobiarskich w Krakowie sprawowali rodzice obecnego właściciela pp. Ludwika i Stanisław Górscy. Jako wykształceni inżynierowie w branży drobiarskiej, do dzisiaj swoją wiedzą i nabytym doświadczeniem wspierają syna i cały personel pracowniczy.

 

Marek Górski zostaje właścicielem zakładu w roku 1993, tj. w czasie, kiedy grupa właścicielska pozbywała się majątku. Od tego czasu, nowy i młody właściciel rozpoczyna edukację na Akademii Rolniczej we Wrocławiu na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt mimo, że posiada już ukończoną Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Produkcja drobiu bez indyka nie daje satysfakcji nowemu nabywcy. W tym czasie dokonuje zakupu pierwszych aparatów firmy Petersime do inkubacji indyka. Nieco później poddaje cały zakład modernizacji, by sprostać wszystkim wymogom unijnym. Tak więc zakład od roku 2003 specjalizuje się tylko w wylęgu indyków.

 

Firma nie posiada jeszcze własnych stad nieśnych, jednak właściciel w przyszłości zamierza to zmienić. Obecnie, aby zapewnić jednorodność materiału genetycznego dla swoich klientów, ma podpisane od kilku lat umowy z polskimi oraz francuskimi producentami jaj. Preferując rasy ciężkie jak Big 6, czy Hybrid Converter.

 

 

Dostawami jaj zajmuje się specjalistyczna firma transportowa "Bob Trans", którą reprezentuje brat właściciela pan Bogusław Górski. Wylęgarnia natomiast dysponuje własnym specjalistycznym transportem do przewozu piskląt. Dobra lokalizacja zakładu nieopodal autostrady A 4 pozwala na szybkie przemieszczanie się transportu w kierunku zachodniej Polski jak również dalej na autostrady Niemiec i Francji.

 

Dystrybucją piskląt i kontaktami z klientami zajmuje się doświadczony handlowiec pan Janusz Wodka. Wraz z właścicielem i jego wspomnianymi już rodzicami sprawują zarząd nad całością firmy. Cel Wylęgarni na dziś i na przyszłość, to uczciwa współpraca ze wszystkimi kontrahentami, a w szczególności nacisk na profesjonalną obsługę i ciągłe nawiązywanie poprawnych relacji z hodowcami indyków.

 

Marek Górski oraz Dyrektor d/s handlowych działu sprzedaży Janusz Wodka serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do współpracy, poprzez kontakt telefoniczny 14 6630860 lub 513170130 oraz pocztę elektroniczną j.wodka@indycze-piskleta.pl jednocześnie życząc, aby ta współpraca, przynosiła satysfakcję i zadowalające efekty finansowe dla wszystkich.